Не згасне пам'яті свіча

Дата: 10.02.2021 08:19

9 лютого лютого минає шість років , як безжальна, жорстока війна з російськими бойовиками обірвала життя нашого земляка, капітана медичної служби ТАРАСА КОНЧЕВИЧА . В  Щирецькому Народному домі вшанували пам’ять Героя та  провели  годину спогадів "Не згасне пам'яті свіча"

Про Тараса Кончевича, усі хто його знали, кажуть, що він був щирий, добрий, дуже позитивний, легко крокував по житті і завжди готовий прийти на поміч. А ще був  лікарем за покликанням долі. І своє вміння допомагати вважав за необхідне застосовувати на Сході.

Його серце було відкрите для усіх і кожного, свій обов’язок захищати країну поставив понад усе.

Як казав сам Тарас: "Душа - Богові, тіло - землі, а слава і честь - собі". І так сталося…

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

М.Ванькович