Планове відпрацювання на території Щирецької громади

Дата: 27.01.2021 20:07

У зв'язку з великою кількістю пожеж а також із загибеллю людей на них, 27 січня 2021 року працівниками Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Щирецької селищної ради, відділу соціальної роботи Щирецької селищної ради проведено планове профілактичне відпрацювання с. Яструбків та с. Никонковичі.

Метою такого заходу було запобігання виникненню пожеж та зменшення кількості травмованих і загиблих на них людей. Комісією було проведено роз’яснювальну роботу мешканцям населених пунктів, щодо забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними та газовими приладами, порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на воді та щодо заборони спалювання післяжнивних залишків на присадибних ділянках, пустощі дітей з вогнем Під час даного відпрацювання жителям с. Яструбків та с. Никонковичі було роздано листівки інформаційно-застережливого характеру. Крім того, вогнеборці звернули увагу громадян на те, які порушення необхідно усунути, щоб не виникали пожежі.