З Днем Соборності України, дорогі краяни!

Дата: 22.01.2021 09:54

Соборність стала яскравим виявом  прагнення українців до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

В єдності наша сила! У цей день, у першу чергу хочу, подякувати і низько вклонитися справжнім захисникам Незалежності і Соборності – українським воїнам – героїчним чоловікам і жінкам, які, ризикуючи власним життям, мужньо тримають фронт на Донбасі.

Щороку в День Соборності українці єднаються "живим ланцюгом", як символ союзу східних та західних земель. Нажаль, цього року через карантинні обмеження, ми не змогли цього зробити. Та всі ми пам'ятаємо значущість цього свята.

Бажаю всім українцям єдності, сили та перемоги!

Боже, бережи Україну!

Слава Україні!

Героям слава!

Селищний голова О. Василишин.