Свято Миколая

Дата: 22.12.2020 11:01

18.12.2020 року відділ соціальної роботи спільно із відділом культури, молоді, спорту та інформаційної  політики та службою у справах дітей провели свято Св. Миколая для дітей  із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Діти мали нагоду подивитися  святкову виставу «Хто вкрав Святого Миколая», після чого отримали солодощі. Подарунки для дітей придбано Щирецькою селищної ради, підприємцями, агрофірмами та меценатами, за що усім щира подяка.

Приємно відзначити, що   другий рік поспіль волонтери Мар’яна Ченка  та Руслан Волошин  з командою дарували радість отримання омріяних подарунків  60-тьом дітям з вищезгаданої категорії.

Начальник відділу – Панчишин Ірина Іванівна