Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя

Дата: 27.11.2020 17:38

З 1 вересня по 22 листопада  проходила VІІ  Всеукраїнська онлайн-олімпіада «На Урок» з біології, хімії та фізики, у якій  взяли участь  85  учнів  8-11 класів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради. Цього року інтернет-олімпіада – новий формат інтерактиву для учнів, а ще це поєднання освітніх трендів, духу змагання та потреби в активному навчальному процесі під час карантину. Головний принцип дистанційної олімпіади – взяти участь може кожен, незалежно від рівня знань і місця проживання.  Усі учасники отримали дипломи та сертифікати за участь.  Учителі  Даць О.С. (біологія, хімія)  та Соколова В.І. (фізика ) отримали  свідоцтва про підготовку учасників і призерів, а ще – іменні подяки за залучення великої кількості учасників.

Щиро вітаємо наших переможців!

Хімія – Диплом ІІ ступеня: Горак В.(8-Б), Руденко А., Шаравара Ю. (9–Б)

Диплом ІІІ ступеня: Нагірна Д. (9–А), Пеприк В., Фітьо В., Шутяк Р.,

Проць М. (9–Б).

Фізика – Диплом І ступеня: Деда О., Стовбуненко Ю., Кириченко С. (11 клас)

Диплом ІІ ступеня: Фітьо Ю. (11 клас).

Біологія -  Диплом І ступеня: Горак В. (8–Б), Нагірна Д. (9 – А),

Шаравара  Ю, Проць М., Тимчак В., Пеприк В.(9 – Б)

Диплом ІІ ступеня: Дуфанець С. (9 – А), Шутяк Р.,

Заянчковський Е., Деда І., Руденко А., Фітьо В., Бартошевський В.

(9–Б), Ригель А. (10–А), Денисенко С. (10–Б)

Диплом ІІІ ступеня: Кардаш С. (9–А), Боднар Н. (9 – Б), Кузь Д.,

Шилич С., Кардаш В., Кравчишин А. (10–А), Фітьо В. (10–Б).

Бажаємо  призерам олімпіади безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком до  більших  нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

Войцеховська – Штаблава А.М.,

вчитель фізики Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів