Дата: 05.10.2020 10:37

Щирецька селищна рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні: генерального плану населеного  пункту с. Гуменець. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються під час  громадських слухань протягом місяця з дня оголошення в газеті за адресою: Щирецька селищна рада смт. Щирець пл.Ринок,8.