Онлайн-конкурси в час карантину

Дата: 21.05.2020 09:41

Цього року в рамках карантинних заходів, з метою безпеки, було проведено міжнародні онлайн-конкурси юних виконавців серед учнів початкових мистецьких шкіл:

«Львівські фанфари карантин 2020/Fanfares Of Lviv Quarantine 2020» (духові та ударні інструменти) та «Львівські фанфари карантин 2020/Fanfares Of Lviv Quarantine 2020» (фортепіано).

Юні виконавці  Щирецької  дитячої музичної школи вирішили проявити власні уміння та взяли участь в цих онлайн-конкурсах. Їх викладачі, Віра Бернад-Конюшко  та Владислав Бернад, активно в цьому своїм вихованцям допомагали.   В  конкурсі брали участь багато  обдарованих дітей з різних куточків світу. Високоповажні професійні викладачі оцінювали виступ багатьох конкурсантів. Серед лауреатів та дипломантів є також і учні Щирецької дитячої музичної школи:

Міжнародний онлайн-конкурс юних піаністів серед учнів початкових мистецьких закладів "Львів Каваї Карантин 2020/Lviv Kawai Quarantine 2020" - Лауреат  третьої премії / The third prize winners:    Стріжик Маркіян –Щирецька ДМШ (викладач  Віра Бернад-Конюшко).

Міжнародний онлайн-конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів початкових мистецьких шкіл  «Львівські фанфари карантин 2020/Fanfares Of Lviv Quarantine 2020» - Дипломант конкурсу / graduates of the competition  (ударні інструменти): Стано Матвій Щирецька ДМШ (викладач Владислав Бернад).

Щиро зичимо нашим юним артистам та їх наставникам наступних творчих злетів, прагнення до нових конкурсів,  своєю наполегливою, старанною працею здобувати тільки призові місця!!!

М. Ванькович,

начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної

політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради