Увага! Увага!

Дата: 30.03.2020 18:55

Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Шановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 24 квітня 2020 року встановлено режим надзвичайної ситуації.

У зв'язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у випадках крайньої необхідності.

Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

Просимо Вас зберігати спокій, дотримуватись умов загальнонаціонального карантину та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.