Дата: 10.03.2020 12:25

селищної ради

від «10» березня  2020 №22-к

Оголошення про конкурс

Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Щирецької селищної ради :

• Громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, землевпорядна або юридична освіта  вільне володіння державною мовою стаж роботи  на службі  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати  такі документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу  в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку  (форма П - 2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки  розміром 4х6 см;
  • автобіографія;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння наукового ступеня або вченого звання;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • медичну довідку про стан здоров’я;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи  приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  81160 Львівська область, Пустомитівський район, смт.Щирець пл.Ринок,8. Додаткову інформація  стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0977803614, Ел.пошта: shchyrecrada@gmail.com.

Селищний голова                                                О.Василишин