«Майстри літературного слова»

Дата: 21.02.2020 11:35

19.02.2020 р. бібліотека смт Щирець (Меньок О.М. і Дзик М.М.) вже не вперше зібрала своїх читачів.

Тема зустрічі: «Майстри літературного слова». Вшановували письменників, які народилися в січні та лютому.
Це майстри слова Василь Стус та Василь Симоненко. Їхні твори допомагали формувати нових українців, зроджених у горнилі Революції гідності життя.
Цікавою про їхню творчість була розповідь Лазар М.І.
Вже стало доброю традицією вкінці лютого вшановувати пам’ять про Лесю Українку. Ми мали змогу помандрувати у загадкове Волинське Полісся, звідки родом Леся Українка. Звучали пісні у виконанні вокального народного ансамблю «Гомін», керівник Лариса Пекар.
Є люди, як свічки – згоряють,
Відходять в небуття.
Є люди, як зірки горять
І світять все життя.
Запрошуємо вас у світ книги, у світ мудрого та сильного поетичного слова.