Оголошення про конкурс

селищної ради

від « 14» лютого 2020 № 11-к

Оголошення про конкурс

Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

• Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Щирецької селищної ради: Громадянство України, вища освіта  не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, стаж роботи  на службі  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Для участі у конкурсі необхідно подати  такі документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу  в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку  (форма П - 2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки  розміром 4х6 см;
  • автобіографія;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння наукового ступеня або вченого звання;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • медичну довідку про стан здоров’я;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи  приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  81160 Львівська область, Пустомитівський район, смт.Щирець пл.Ринок,8. Додаткову інформація  стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0977803614, Ел.пошта: shchyrecrada@gmail.com.