Дорога в безсмертя

Дата: 29.01.2020 16:37

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту - пам'ятна дата запроваджена рішенням Генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно - 27 січня.

У Щирецькій ЗОШ №2 І – ІІІст. відбулися заходи приурочені цьому дню. Вчитель історії Василишин О.Б. провела виховну годину присвячену цій даті. Під час заходу учні 9-а класу показали презентацію "Дорога в безсмертя". Було переглянуто відео про концентраційні табори на території Європи, про трагедію Бабиного Яру, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено в цих таборах.

До перегляду фільму "Шлях до геноциду" були залучені учні 10-11 класів.

Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.

Нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті, відстоювати гідність людини і докладати зусиль до недопущення геноциду і злочинів проти людяності.

Косилович О.О.,

вчитель історії Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів