Всеукраїнський урок "Моє майбутнє в Україні".

Дата: 26.12.2019 09:14

24 грудня 2019 року в Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів класним керівником 11-А класу Войцеховською-Штаблавою А.М., згідно рекомендацій Центру “Розвиток КСВ” спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком, проведено Всеукраїнський урок "Моє майбутнє в Україні". Метою уроку було допомогти учням зрозуміти причини, що впливають на виникнення та зникнення професій, усвідомити власні інтереси до професій, навчитися прогнозувати актуальність обраної професії в майбутньому.

На уроці учні шукали відповіді на питання про свої здібності, можливості, та чим вони хотіли б займатися у майбутньому. Молодь дізналася, які професії існують сьогодні, та як вони зміняться протягом наступних років. А також познайомилися із проєктом “Моя кар’єра в Україні”, що цьогоріч пройде в 6 містах та охопить понад тисячу школярів та школярок.

Кошівка У.Б.,

заступник директора з виховної роботи Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст.