Результати Всеукраїнського конкурсу «День Гідності та Свободи»

Дата: 24.12.2019 09:29

15 грудня 2019 року закінчився Всеукраїнський конкурс «День Гідності та Свободи» (12 листопада – 14 грудня), учасниками якого стали учні 8 - Б класу Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ст. під керівництвом класного керівника Даць О.С.

День Гідності та Свободи — свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Конкурс допоміг учням дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність», а також доповнити уявлення про обов'язки та права громадян. Він проходив у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно було розв'язувати прямо на сайті з комп'ютера або смартфона, під'єднаного до інтернет-мережі.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта учасників – іменними сертифікатами.

Даць О.С. отримала іменну подяку за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу до Дня Гідності та Свободи від проєкту «На Урок».

Соколова В.І.,

заступник  директора з НВР Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів