Всеукраїнський тиждень права

Дата: 16.12.2019 12:32

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учнів орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів щорічно проводиться Тиждень правознавства, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Класними керівниками 5-11 класів було проведено виховні години на тему: «Права дитини – права людини», «Я – громадянин правової держави».

Вчителем правознавства Косилович О.О. у 9-Б класі проведено урок-бесіду за круглим столом «Система захисту прав людини в Україні: минуле і сучасне».

Для учнів школи організовано перегляд відеопрезентації та відеороликів на правову тематику. Учні 6 класу взяли участь у конкурсі на кращий малюнок «Права очима дітей».

Учениці 9-Б класу Денисенко Софія та Фітьо Василина взяли участь в учнівській інтернет-олімпіаді з правознавства та пройшли у фінал, який відбудеться 17 грудня на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка.

Учні 6 та 9-Б класів взяли участь у конкурсі юних відеоаматорів з теми «Тиждень правової освіти».

Кошівка У. Б.,

заступник директора  з виховної роботи Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів