Різдвяний ярмарок у Ґуденсберзі

Дата: 12.12.2019 15:35

Weihnachtsmarkt in Stadt Gudensberg

У Європі панує новорічна атмосфера. У великих і малих містечках відбуваються передріздвяні ярмарки. Перед цим святом люди мають можливість підготувати собі новорічні прикраси для оселі, а також придбати новорічні та різдвяні подарунки для рідних, дітей та друзів.

Наше партнерське місто Ґуденсберґ не виключення. Ярмарки тут, на відміну від великих міст, тривають не довго - 2-3 дні.

Та цього достатньо, щоб вкотре зустрітись, поспілкуватись, купити необхідне, послухати виступи артистів, підготуватись до свята Божого народження.

Цього року у Ґуденсберзі вперше залунала українська колядка. Цим музичним подарунком музиканти зі Щирця привітали зі сцени ярмарку ґуденсбержців.

«Fajnі Musyky» принесли українську різдвяну атмосферу і в будинок для літніх людей Ґуденсберґа.

Із зацікавленням та увагою слухали колядників мешканці будинку. А давню коляду «Тиха ніч» зал підхопив і пісня звучала одночасно двома мовами – українською та німецькою. Всесвітньо відомий твір «Дзвоники дзвенять» викликав бурхливі емоції та оплески слухачів.

Різдвяними привітаннями, побажаннями здоров’я, сімейного затишку, миру і добра завершилась зустріч друзів.

29 листопада – 1 грудня 2019, Ґуденсберґ

Володимир Попович