День Волонтера

Дата: 09.12.2019 19:43

Напередодні Дня Збройних Сил України, в День Волонтера, учні Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відвідали Військово-медичний клінічний центр Західного реґіону, де знаходяться на лікуванні відважні воїни, які отримали поранення, захищаючи нашу Батьківщину. Завдяки старанням  учнів, батьків та вчителів Щирецької ЗОШ №2 та працівників ресторану "Дріада" було зібрано 1510 грн., за які  учні виготовили смачні подарунки для наших Героїв.

Велике спасибі пані Світлані та Лесі, які є "янголами" для поранених солдат. Сподіваємося ці маленькі "знаки уваги" хоч трішки розвіяли їхній сум, зменшили біль, додали наснаги та віри у краще майбутнє.

Нехай Господь оберігає Вас, наші воїни, та обдаровує своєю ласкою, даючи здоров'я, силу, відвагу та витривалість.

Слава Україні!

Скородинська О.М.,

психолог Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст.