«Схилімо голови в скорботі»

Дата: 27.11.2019 11:58

Пам'ять нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво – чорним кольором. Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу. Голод 1932-1933 років чорніє великою плямою на демографічній карті України.

Голодомор – злочин геноциду проти українського народу, результат спеціально організованого комуністичним керівництвом штучного голоду у 1932-1933 роках.

Українців карали смертю за здобуту незалежність від імперії. Геноцид знищив ключові свободи: мільйони позбавлені життя, в країну повернено рабство – селянам обмежили пересування і відібрали паспорти, колгоспи застосовували примусову працю.

Пам’яті тих, хто загинув від голодомору 1932-1933 років присвячено виховний захід «Схилімо голови в скорботі», проведений в Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІст. вчителем історії Косилович О.О.

В ці дні люди по всій Україні запалять свічки, щоб пом’янути тих, хто загинув від голодної смерті.

Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість, наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

Кошівка У.Б., заступник директора з виховної роботи

Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІст