Психологічні тренінги

Дата: 20.11.2019 19:18

Психологічні тренінги - це метод відточення навичок шляхом групової взаємодії. Арт-терапія - це напрямок в терапії де вивільнення внутрішніх переживань відбувається через засоби образотворчого мистецтва. Саме арт-терапевтичний тренінг проводила Бакай Наталія - християнський психолог. Впродовж 2 тижнів група дівчат (11) віком 12-18 років - занурювались у внутрішній світ емоцій та почуттів, неповторність, індивідуальність, досліджували свої переживання та корисно для себе навчилися керувати своїми емоційними станами. У народному домі вони малювали, ліпили з пластиліну, клеїли, вирізали, релаксували і все це дало свій позитивний результат!

Психологічні тренінги проводила, мешканка смт Щирець, християнський психолог - Наталія Бакай.