Народний артист України Іван Попович у Щирці
Дата: 08.11.2019 17:37
Кількість переглядів: 770
В неділю, 03 листопада 2019 р. в народному домі смт Щирець відбувся концерт Народного артиста України - «Закарпатського соловейка» - Івана Поповича. Співак і до цих пір залишається одним з найбільш яскравих та колоритних представників української естради. У його піснях завжди чутно, що він родом з карпатських країв.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372193/8852966aa72631baadb0afaf0de91931.jpeg)
Неймовірне задоволення від виконання пісень артистом отримали жителі Щирецької об`єднаної територіальної громади, які були присутні на концерті.
« повернутися