Оголошення про конкурс

Дата: 27.09.2019 11:22

Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   головного спеціаліста   відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради та вакантної посади  спеціаліста I категорії  відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних  посад  посадових осіб  місцевого самоврядування:

Головного спеціаліста   відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради:

• Громадянство України, вища педагогічна освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста ( магістра), стаж  педагогічної роботи не менше 3 років, або стаж роботи в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі не менше 2 років, вміння працювати на комп’ютері.

Спеціаліста I категорії  відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

• Громадянство України, вища педагогічна освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста ( магістра), стаж  педагогічної роботи не менше 2 років, або стаж роботи в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі не менше 1 року, вміння працювати на комп’ютері.

Для участі у конкурсі необхідно подати  такі документи:

• заява  про участь  у конкурсі , в якій зазначається  про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу  в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку  (форма П- 2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки  розміром 4х6 см.
  • автобіографія ;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння наукового ступеня або вченого звання;
  • декларацію особи , уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу
  • медичну довідку про стан здоровя;
  •  копію військового квитка  (для  військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи  приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  81160 Львівська область, Пустомитівський район, смт.Щирець пл.Ринок,8. Додаткову інформація  стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  6-71-05,Ел.пошта: shchyrecrada@gmail.com.