«Що? Де? Коли?»

Дата: 05.09.2019 20:12

31 серпня цього року в народному домі смт Щирець відбувся перший чемпіонат нашої громади з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». В заході взяла участь молодь від 13 до 24 років. Було сформовано 6 команд, загальна кількість учасників становила 34 чоловіка. Чудово справилися зі своїми обов’язками ведучі заходу: Віблий Олег, Святослав Ільків, Андрій Адермах та Назар Билень.

Команди надавали відповіді на різноманітні питання, як історичного, математичного, спортивного, економічного та інших напрямків. В загальному підсумку перемогу отримала команда «знатоків» під керівництвом Наталії Хомин, друге місце в команди, яку очолював Юрій Войцехівський. Два треті місця дістались командам, капітанами яких були Корнецька Анастасія та Володимир Лисецький. Команди, які вибороли 5-6 місця були нагороджені дипломами «За волю до перемоги». Учасники команд – переможців, що вибороли  І – ІІІ місця, були нагороджені пам’ятними спортивними медалями. Грамотами відзначено також ведучих заходу.