Монетизація пільг стартує з жовтня 2019 року

Дата: 07.08.2019 10:56

Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг стартує з 1 жовтня 2019 р. Відповідно до ухваленого рішення, паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова.
Пільги у безготівковій формі призначатимуть усім пільговикам автоматично за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Для цього AT« Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
Тоді Ощадбанк переказуватиме кошти на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, укладених між ними та AT «Ощадбанк».

Пільги у готівковій формі призначатимуть усім охочим пільговикам на підставі заяв, які вони подали особисто до органів соціального захисту населення. Органи соціального захисту формуватимуть щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Міністерство, опрацювавши отримані реєстри, надсилатиме їх до AT «Ощадбанк» та переказуватиме зазначеному банкові кошти для виплати монетизованих пільг.
Кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку в будь-який час.

Просимо пільговиків терміново подати інформацію про номер мобільного телефону за адресою: смт. Щирець , народний дім.

Відділ соціальної роботи  Щирецької ОТГ.