Стоп булінг

Дата: 03.06.2019 10:24

В Давидівській ОТГ в с. Пасіки-Зубрицькі 29 травня 2019 року  відбувся  перший обласний форум СТОП_БУЛІНГ. Відкрила форум директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та староста села Пасіки-Зубрицькі Ігор Бубенчик.

У ньому прийняли участь також представники нашої громади: начальник соціального відділу Ірина Панчишин та спеціаліст відділу Уляна Журкевич, начальник відділу освіти Андрій Терещук, начальник відділу культури молоді, спорту та інформаційної політики Марія Ванькович та інспектор відділу Надія Якторович.

В ході панельних дискусій доповідачі та учасники форуму (учителі, соціальні працівники, психологи, працівники культури, голови батьківських комітетів школи) піднімали гострі питання булінгу:

- що робити?

- як зупинити?

- власний досвід,

- як попередити?

На форумі були присутні учні старших класів м.Львова, які представили власний проект, щоб на власному досвіді та своїми вчинками попередити і зупинити це явище серед своїх однолітків.

Головна зброя проти булінгу – не допускати його замовчування.