Звіт про проведення виховного заходу до Дня матері учнів Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ст.

Дата: 17.05.2019 11:05

12 травня у Народному домі с. Дмитре було проведено  виховний захід до Дня матері «Ти у світі у мене єдина».

Мета заходу була формувати духовно-моральні цінності учнів, уявлення про призначення жінки, бережливо ставитися до близьких і рідних людей; розвивати творчі здібності школярів (умінь декламувати, співати, танцювати).

Перші поняття про щастя, добро і ласку нерозривно пов'язані з образом найдорожчої для нас людини - матері. Від неї ми одержуємо життя. Вона вчить нас людських правил, оживляє наш розум, вкладає у наші вуста добрі слова.

Немає на землі людини ближчої і дорожчої, ніж мама. Мама – це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама – це ще й ангел-охоронець. Вона завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою  безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

Діти уважно переглянули відеоролик «Притча про маму». Декламували вірші учні старших і молодших класів: Мицько Юрій, Федорищак Віталій, Біла Христина, Андраш Роман, Карпінська Діана, Кравчук Денис. Душевно лунали пісні «Батьки», «Це рідна серцю Україна». Майстерно виконані таночки «Журавлі», «Там, де мама моя» та ін. не залишили нікого байдужим. Родзинкою свята стала цікава сценка «Мама у відрядженні», яку підготували учні 6-7 класів.  На завершення дійства  у вигляді мультимедійної презентації школярі висловили щирі почуття до своїх матерів та бабусь.

Звіт підготувала педагог-організаторДмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів,  Н.І.Гейник