«Дотик природи - 2019»

Дата: 25.04.2019 10:45

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки ЛОДА від 18.03.2019 р.   № 07-01/85 «Про проведення обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2019»  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 18 квітня 2019 року провів  очний тур обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2019». Учасниками   заходу стали учні закладів загальної та позашкільної  освіти із усієї Львівської області. Ми щиро вітаємо з перемогою (ІІ місце) ученицю 10–А класу Щирецької ЗОШ №2 І–ІІІ ступенів Вітер Вікторію та наукового керівника вчителя біології   Даць О.С.  у номінації «Лісництво».

Бажаємо їм підкорення нових вершин, наполегливості, працьовитості і, головне, віри в себе, не дивлячись ні на що!

Сениш Л.Р.,

вчитель географії  Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст.