Змагання з плавання

Дата: 02.04.2019 20:25

30 березня 2019 року в м. Дрогобич пройшли змагання з плавання за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини, у яких взяла участь команда  Щирецької  ОТГ. Щирецька «дружина» представляла своїх учасників в категоріях: серед дорослих спортсменів, ветеранів спорту та людей з інвалідністю. Хоча в нашій команді відсутні «професійні» плавці, все ж, серед учасників з вадами зору наш земляк, щирчанин Юрій Вовк, виборов ІІ місце і був нагороджений срібною медаллю та дипломом.

На світлині:

1.учасники чоловічої команди під час змагань