"Хай палає свічка..."

Дата: 19.03.2019 11:35

У кожного народу є свої знакові постаті. Такою постаттю є для нас, українців, Т. Г. Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною надзвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу. Уже більше століття березневі дні називаємо Шевченківськими і вклоняємось Кобзареві, вшановуємо його пам'ять. Не був винятком і цей рік. 11 березня 2019 року в Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів учнями 10-Б класу під керівництвом учителя української мови та літератури Шилич М.В. було проведено святково-урочистий захід "Хай палає свічка...".

Учні декламували поезії великого майстра поетичного слова. Герої творів Шевченка - Катерина, Наймичка, Русалка - були присутніми на святі. Дівчата-бандуристки (Колодрубець В., Кречковська С., Шулим Ю., Якимів О.) виконали композицію, в якій розповідалось про важку долю поета.    Читці поезій про Т.Шевченка (Кіндій І., Синенька Н.) вразили присутніх щирістю декламування. Смолинський М. та Шимчишин В. виконали роль батьків Шевченка. Свято завершилося музичною композицією у виконанні учениці 7-А класу Штаблавої Х. Директор школи Г. М. Пижик подякувала учасникам святкового дійства.