ХІ-й дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим»

Дата: 27.02.2019 11:19

23 лютого 2019 року у смт Щирець, в приміщенні ЗОШ №1 імені Героя України Богдана Ільківа відбувся ХІ-й  дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим». Ці змагання присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України.

Організатори змагань: спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Спартаківець», Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України, ГО «Вектор розвитку єдиноборств», Щирецька селищна рада.

З вітальним словом до юних борців звернулися Первачук Віктор Анатолійович, віце-президент Львівської обласної федерації вільної боротьби, священик Церкви Пресвятої Трійці у Щирці Богдан Грушевський, засновник школи вільної боротьби у Пустомитівському районі Костанян Каджик Сурікович.

Тепло зустрів зал Марію Чудик, бабусю Оксани Чудик, віце-чемпіонки ІІІ юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі, чемпіонки Європи, бронзової призерки чемпіонату світу з боротьби серед кадетів (U-17) у Грузії. Подяку їй за юне дарування висловив Щирецький селищний голова Олег Василишин.

Турнір відкрив головний суддя змагань, тренер-викладач СДЮШОР «Спартаківець» Степан Ткачишин.

Боротьбу за перемогу спортсмени вели у таких вікових групах:

- серед юнаків  2007-2008 рр.н.; 2009-2011 рр.н.

- серед дівчат 2007-2010 рр.н.

У спортивному марафоні взяли участь 140 борців. Традиційно вели боротьбу за першість команди: СДЮШОР «Спартаківець» відділення м. Львів, м. Рава – Руська, м. Комарно, м.Соснівка, смт Щирець, м.Дрогобич; с.Магерів СК «Спартак»; с.Підгірці Стрийського р-ну СК «Темп»; ДЮСШ «Енергетик» м.Львів; ДЮСШ № 7 м. Львів; ГО «Р.І.А. Спорт»; Трускавець ДЮСК «Спортовець»; СК «Лідер Львів»; Львів СК «Бастіон»; ДЮСШ «Тризуб» (Чишки); АСК «Спартак» м. Виноградів ДЮСШ (Закарпаття).

Щирецька команда завоювала 10 медалей: 4 золотих, 3 срібних та 3 бронзових.

Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали:

Олексій Ільків,

Дмитро Кет,