Різдвяний вертеп

Дата: 30.12.2018 16:26

Горбачівський НВК щиро вітає всіх українців з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

28 грудня учні  Горбачівського НВК організували справжній Різдвяний вертеп, який є невід’ємною частиною свят. Класний керівник 8 класу – Михайлів Л. М. привітала усіх присутніх з величними святами.

Діти талановито виконали ролі ангелів, царів, пастушків, Сари й Мошка, чортика, Ірода… Юні артисти з великим сумлінням поставилися до вистави, слід зазначити талановиту гру усіх учнів та їхні чудові костюми.

Жваво й бадьоро, діти створювали різдвяний настрій. Колядували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку,  злагоди у родинах та миру у всій Україні.

Вже різдвяна ніч надходить.
По хатах Ангелик ходить.
Із Різдвом вас всіх вітає