Методичне об’єднання вчителів природничого циклу

Дата: 30.12.2018 16:22

Нещодавно відбулося засідання методичного об’єднання вчителів хімії, біології та основ здоров’я Щирецької ОТГ на базі Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІст.

Це засідання відбувалося у формі круглого столу. Тема методоб’єднання «Метод проектів на уроках хімії, біології та основ здоров’я».

Якою б не була освіта, головне завдання сучасної школи забезпечити Державний стандарт в освіті та сприяти формуванню життєвих компетентностей особистості. Реалії сьогодення свідчать, що тільки особистість з життєвими компетентностями зможе успішно самореалізуватися в соціумі як громадянин, професіонал, носій знань та культури.

Вчитель хімії Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. – Колодій І.Д. виступила з доповіддю «Типи проектів та їх значення для активізації пізнавальної діяльності учнів».

До уваги вчителів учні 8 класу Ригель Анна і Фітьо Василина представили інформаційний проект «Хімічні знання в різні епохи».

Учні школи презентували науково-дослідницькі проекти - 9 класу Деда Ольга та Огар Ольга «Яку сметану ми обираємо» та учениця 11 класу Стецура Наталія – «Визначення екологічного стану середовища за морфологічними ознаками сосни звичайної», цей проект отримав перше місце на районній олімпіаді з екології.

Кульмінацією методичного об’єднання було обговорення результатів роботи.

Колодій І.Д.

учитель хімії та біології Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст.