Методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури

Дата: 30.12.2018 16:10

21 грудня в ОЗ  Щирецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Ільківа відбулося засідання методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури. Тема: «Святкування Різдва в Америці, Німеччині, Польщі та Україні».

Різдвяне дійство підготували учні 7-А та 6-А класів, керівник методоб’єднання Тимчук Т. М. та вчитель зарубіжної літератури Хейлик Л. Ф.  Виступи  дітей були цікаві, змістовні, веселі. Незабутні  враження  залишились в  учасників  свята. Метою заходу було виховати в учнів любов до рідної мови, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.

На завершення, присутні та гості свята, вчителі зарубіжної літератури  Щирецької ОТГ, весело заспівали українські  колядки.

Педагог-організатор Кунець З. І.