День святого Миколая

Дата: 22.12.2018 19:24

“У кожне серце добро проникає,

Чекають усі на прихід Миколая,

На вікнах з’явилися скрізь візерунки,

Несе святий Миколай подарунки!”

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільш радісним для дітвори є свято Миколая - покровителя бідних і мандрівників, захисника дітей.

День святого Миколая — це улюблене та очікуване багатьма дітлахами свято. Воно просякнуте особливою атмосферою приготування та отримання подарунків.

Мета виховного заходу:

• прищеплювати любов і повагу до нашого народу, його традицій та обрядів;
  • виховувати бажання впроваджувати і оберігати народні звичаї, розширити кругозір дітей, збагатити їх знання про святого Миколая;
  • розкрити поняття любові до ближнього, добродійства;
  • викликати у дітей бажання робити добро.

”Чудо творить Миколай” -  таку назву мав виховний захід, що відбувся 19 грудня у Дмитрівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Продекламовані вірші ученицями 4 класу Кравчук Богданою, Дуфанець Аліною вразили усіх присутніх своєю щирістю. Учасники дійства  виконали  пісні "Нічка-чарівничка", "Ми маленькі", "Миколай, Миколай, ти до нас завітай". Учні початкових класів  виконали декілька таночків, які стали окрасою свята. Діти були вдягнені у  костюми лисичок, зайчиків, вовчиків, ведмедиків та сніжинок.

Казкове дійство підійшло до кінця, а добрі враження та численні фото довго будуть радувати душу малих і дорослих.

Педагог-організатор,  Н.І. Гейник