Партнерство «Ґуденсберґ – Щирець» номіновано на Німецьку премію сталого розвитку

Дата: 30.11.2018 19:28

11-а німецька премія сталого розвитку

DER 11. DEUTSCHE NACHHALTIGKEITSPREIS

Конкурс з визначення переможців 11-ї Німецької премії в галузі сталого розвитку виходить на фінішну пряму.

Ініціатором та спонсором нагороди є Фонд Німецької премії стабільності. Засновниками  фонду є Стефан Шульце-Гаусман та доктор медичних наук Флоріан Веклер. Згідно із статутом, мета фонду полягає у щорічній підтримці сталого розвитку шляхом присудження премії. Широка структура фінансування, яка включає не лише компанії, а й асоціації, науково-дослідні установи та міністерства, гарантує незалежність фонду. Серед найважливіших завдань засновників фонду є збереження та зміцнення авторитету Німецької премії стабільності.

З 2008 року (з моменту заснування) Німецька премія сталого розвитку щороку займається пошуком творчих вирішень проблем завтрашнього дня. Вона є найвищою нагородою Європи за екологічні та соціальні запоруки стабільності - в таких різних категоріях як бізнес, дослідження, архітектура та громади. Про це свідчить також кількість учасників-претендентів. У 2018 році їх 800 з усіх куточків земної кулі.

Ця нагорода представлена компанією "Engagement Global" спільно з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ), спільнотами агентств обслуговування в єдиному світі (SKEW) і іншими партнерами та підтримує сміливих учасників та пілотні ідеї.

У пошуку найкращого, премія враховує найрізноманітніші голоси та думки.  Організатори вважають себе незалежними модераторами, які не зобов'язані репрезентувати чиїсь інтереси і постійно спілкуються з усіма зацікавленими групами.

Цього року в категорії співпраці між громадами своєю активністю увагу експертів привернуло німецько-українське партнерство між Ґуденсберґом та Щирцем. Пройшовши багатоступеневий відбір, на сьогоднішній день ми перебуваємо у першій сімці громад-партнерів.

• Вільне ганзейське місто Бремен (0,55 млн. чол.) – місто Дюрбан з Південної Африки (3,30 млн. чол.)

Freie Hansestadt Bremen – Stadt Durban, Südafrika

• Місто Кьольн (1,06 млн. чол.) – місто Корінто з Нікарагуа (16,00 тис. чол.)

Stadt Köln – Stadt Corinto, Nicaragua

• Місто Ґуденсберґ (10,5 тис.чол) – Щирець з України (6,0 тис.чол)

Stadt Gudensberg – Stadt Schtschyrez, Ukraine

• Місто Ляйпціг (560,5 тис.чол.) – місто Травнік з Боснії та Герцеговини (57,0 тис. чол.)

Stadt Leipzig– Stadt Travnik, Bosnien und Herzegowina

• Місто ножів Золінґен (160,0 тис.чол)  – місто Tiес з Сенегалу (618,5 тис.чол)

Klingenstadt Solingen – Stadt Thiès, Senegal

• Місто Верніґероде (35,0 тис. чол.) – місто Хойан з В’єтнаму (120,0 тис. чол.)

Stadt Wernigerode – Stadt Hoi An, Vietnam

• Місто Вюрцбург (125,0 тис. чол.) – місто Мванза (2,8 млн. чол.)

Stadt Würzburg – Stadt Mwanza, Tansania

Переможці будуть оголошені 7 грудня 2018 року під час церемонії нагородження в Дюссельдорфі, де відбудеться фінальна конференція.

Володимир Попович