100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

Дата: 28.11.2018 20:52

27 листопада 2018 року в Щирецькому народному домі відбулося розширене методичне об’єднання вчителів початкових класів Щирецької громади (керівник Марія Попович). Учасники методобєднання - учні та вчителі початкових класів усіх шкіл громади.

Захід присвячений 100-річчю  з дня народження Василя Сухомлинського. Презентацію життя та діяльності видатного українця підготувала вчитель початкових класів Щирецької ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів Зоряна Івасик. Дитячі твори Василя Сухомлинського інсценізували учні початкових класів з усіх шкіл  громади.