Благодійний концерт

Дата: 21.11.2018 20:42

11 листопада в Народному домі смт Щирець відбувся благодійний концерт на підтримку лікування Дениса Маголи.

В концертній програмі взяли участь Василь Пташник, Надія Якторович та скрипаль-віртуоз Павло Карліц. Чудовим виступом бальних танців порадували зал юні танцюристи Мілана Павлюк та Максим Яремко, виконували прекрасні пісні Богдана Бараняк і Владислав Бернат. На концерті були присутні засновники благодійного фонду"Малесенькі долоньки" Оксана та Юрій Биць.

На концерті розігрувалися кілька лотів, серед яких 5-ти денний курс масажу від Анни Кравець, романтична вечеря на двох у ресторані "Чумацький шлях", 30-ти хвилинна фотосесія від Ірини Шаравари, картина пустомитівської художниці Лідії Кучми. Кошти, виручені за продаж даних лотів, долучили до загальної суми.

Перед концертом провели ярмарок кондитерських виробів.

Загальна сума зібраних коштів становить 28 907 грн.,100 $,50 €, які були передані батькові Дениска безпосередньо на концерті.

РОБІТЬ ДОБРО І ВАМ СТОРИЦЕЮ ВЕРНЕТЬСЯ!!!