День проголошення ЗУНР

Дата: 06.11.2018 11:59

1 листопада 1918 року на стародавній ратуші Львова вперше замайорів національний жовто-блакитний стяг, виникла національна українська держава. З цієї нагоди в Горбачівському НВК І-ІІ ступенів відбулися заходи, присвячені 100- річчю  Дня проголошення ЗУНР.

Вчителем історії Кордюк Г.М. проведено з учнями 6 класу історичну годину «ЗУНР – провісниця держави України».

Класним керівником 9 класу Маруняк О.В. проведено годину спілкування «Вони жили для добра свого народу».  7 клас – година спілкування «ЗУНР – символ прагнень українців до незалежності» класний керівник Кордюк Г.М.

Вшановуючи пам'ять творців ЗУНР, ми повинні усвідомити, що приклад їхнього служіння Богові та Україні повинен і надалі залишатися взірцем для кожного з нас.

О, незабутній листопаде!

Пройдуть літа, пройдуть віки.

А ти стоятимеш над нами,

Як тінь Господньої руки.