Зберігаємо традиції

Дата: 19.10.2018 21:35

У переддень великого християнського свята Покрови, Дня українського козацтва, Дня захисника України на шкільному майданчику зібралися усі учні школи, які виконали Державний гімн України. Восьмикласники школи -  Кравчишин Анна, Пушкар Лілія, Кардаш Василина, Врублевська Юлія, Футала Мар’яна (8-А); Горбачевський Святослав, Демків Олег, Хомин Павло (8-Б) продекламували вірші про героїчну УПА, сучасні військові дії і наших захисників; Підгірний Ігор (7-А) та Кінзерський Кирило  (4-А)  - "Молитву за всіх воїнів". Сценку "Листи на схід" зіграли Шилич Софія та Кузь Денис (8-А).

Реквієм усім загиблим молодим воїнам був виступ Лева Андрія (11 клас), Слободчука Володимира та Скочиляса Максима (10-А).

Закінчилося свято танцем - флеш-мобом, підготовленим головою учкому школи Вітер Вікторією (10-А), у якому взяли участь понад сорок дітей.

Після цього  учениці 7-А класу Штаблава Христина, Тимчак Вікторія та 9 класу Костецька Соломія, Романович Марія,  Кречковська Софія поклали квіти до усіх пам'ятних знаків у Щирці.