Пам’яті Олекси Довбуша

Дата: 18.10.2018 23:16

У місті Коломиї з 5 до 6 жовтня 2018 р. відбувся 53-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша серед дорослих.

У цих змаганнях за підтримки Щирецької селищної ради та ГО «Вектор розвитку єдиноборств» взяв участь вихованець щирецької школи вільної боротьби Назар Василишин.

У ваговій категорії до 79 кг Назар провів три поєдинки. У перших двох сутичках борець здобув впевнені перемоги, вийшовши у фінал.

У фіналі Назар зустрівся з чемпіоном Грузії, майстром спорту Грузії, бронзовим призером чемпіонату Європи серед кадетів. В драматичному бою, виграючи з рахунком 6:0 у першому періоді, спортсмен не зміг втримати перевагу та поступився супернику з рахунком 6:16.

Вітаємо Назара Василишина та тренера Степана Ткачишина з срібною нагородою на престижному Всеукраїнському турнірі, у якому брали участь кращі спортсмени Білорусі, Вірменії, Молдавії, Грузії.

Бажаємо їм міцного здоров’я та подальших успіхів у житті та спорті.

Володимир Ванькович