Спортивні змагання Ігри Громад 2026
16 травня 2026 року команда нашої громади взяла участь в обласних спортивних змаганнях «Ігри Громад» в м. Пустомити. Захід проводила ГО «Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос». Наші спортсмені взяли участь в змаганнях з волейболу, шахів, шашок, дартсу та настільного тенісу.
Серед сільських та селищних громад з кількістю до 10, 0 тис. населення команда Щирецької громади отримала перше підсумкове місце, а Йосиф Грициняк в з маганнях з шахів виборов друге особисте місце, перемігши багатьох іменитих суперників цієї гри.
Вітаємо наших переможців і призерів змагань та дякуємо Львівській територіальній обласній організації ВФСТ «Колос» за цікаві проведені змагання!
