Звернення селищного голови

Дата: 11.02.2021 16:59

Шановні мешканці  нашої громади !

Сьогодні 11 лютого та впродовж доби, 12 лютого очікується погіршення погодних умов: значні опади снігу, хуртовини та ожеледиця.

Комунальна служба працює у посиленому режимі над розчищенням доріг та тротуарів. Проте у цій складній ситуації закликаю усіх жителів, підприємців, організацій усіх форм власності з метою запобігання надзвичайних ситуацій вийти на вулиці та прибрати сніг на прибудинкових територіях, тротуарах.

Велике прохання до усіх – не паркувати автомобілі на проїжджих та пішохідних зонах, щоб не ускладнювати снігоочищення. Надіюся на Ваше розуміння і дякую усім небайдужим мешканцям, які уже долучилися до прибирання.

В єдності – наша сила!

Селищний голова   Олег Василишин